Miski nietoksyczne do karmienia Bezpieczny pojemnik na żywność ABS PC Żelazo Materiał Długa żywotność

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa TaiMI
Orzecznictwo CE/ROHS
Numer modelu TM-R106
Minimalne zamówienie Do negocjacji
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Pola koloru
Czas dostawy 3 tygodnie
Zasady płatności T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Możliwość Supply 1000000Pcs/miesiąc
Szczegóły Produktu
pakowania Pola koloru kategorii podajnik dla kotów domowych
materiał ABS + PC + żelazko rozmiar 3.8 cala * 5.7ihch
Waga netto 10,2 ogłoszenia Waga brutto 11ounce
Kolor Różowo czerwony / zielony / niebieski
High Light

kotki do karmienia

,

karma dla kotów i miski na wodę

Zostaw wiadomość
opis produktu
Spowalnia kotki do karmienia Interaktywne zdrowe karmienie ciekawym podajnikiem

TM-106 Interactive Pet Treat Toy to zaawansowana technologicznie zabawka elektroniczna, która łączy jedzenie, sport i rozrywkę. Może jeść i bawić się. Ponadto rozwija inteligencję zwierząt domowych w procesie jedzenia i zabawy oraz poprawia IQ zwierząt domowych. Ruch zwierząt sprawia, że ​​zabawa staje się bardziej znacząca. Wygląd przyjmuje kotka designerskiego, który jest piękny i hojny, i może emitować dźwięk podczas grania i jedzenia. Może emitować trzy kolory światła, aby zaspokoić światło kota, jak również można regulować owady, ptaki, koty, psy, szczury i inne dźwięki zwierząt. To pierwszy z naszych rodzajów wszczepiający dźwięk zwierząt do domowych zabawek lub przyborów kuchennych. Stworzył pioniera w dziedzinie domowych dźwięków i lekkich zabawek, dzięki czemu zwierzęta są bardziej zabawne, sportowe i zdrowsze.

Funkcje :

Jak działa „Tumbler Treat Treat Cat”.

Włączanie / wyłączanie: Naciśnij przycisk przez 3 sekundy, dioda LED będzie migać trzy razy, gdy jest w stanie wyłączenia, naciśnij przycisk przez 3 sekundy, dioda LED będzie migać trzy razy, gdy jest wyłączona, w stanie włączenia i dotknij przełącznika, aby wyregulować dźwięk.

106 Pet Slow Feeder Toy ma 3 lampy błyskowe, cztery dźwięki zwierzęce, które sprawiają, że zwierzęta są bardziej zabawne, sportowe i zdrowsze.

106 IQ Pet Treat Ball Pozwala zwierzętom poruszać się i grać swobodnie, bez względu na to, jak rzucają je zwierzęta, nadal wstaje. Karmienie i gra są połączone. Może pozwolić psom i kotom zobaczyć, powąchać, usłyszeć i znaleźć przekąski wewnątrz zabawki. Aby wzbudzić zainteresowanie i apetyt, pomóż zwierzętom zwiększyć IQ i pobudzić umysł, bawić się jedzeniem, cieszyć się interaktywnością, zmniejszać nudę i destrukcyjne zachowania.

Tumbler sprawi, że będzie toczył się na małym obszarze podczas zabawy, jedzenie nie będzie kropiło wszędzie. A podajnik ułatwia czyszczenie.

Daj swojemu zwierzakowi niesamowitą łamigłówkę dzięki tej niesamowitej piłce IQ z dozownikiem żywności, zmniejsz niepokój i poczuj się mniej samotny, gdy pracujesz nie w domu. Miły towarzysz zabaw dla twoich psów i kotów. Idealne Boże Narodzenie, Walentynki, prezenty urodzinowe dla Twojego psa, kota, zwierząt.

Wykonane z dobrej jakości ABS i PC, nietoksyczne, trwałe.

Dog Treat Ball Materiał: Wykonany z wysokiej jakości ABS i PC, wytrzymały, nietoksyczny i bezpieczny pojemnik na żywność

Produkt nie jest wodoodporny i należy go trzymać z dala od wody i ognia. Nie nadaje się do gryzienia zwierząt

OSTRZEŻENIE!

PRZEZNACZONY TYLKO NA ZWIERZĘTA DOMOWE, NIE ZABAWKI DLA DZIECI.

Zawsze pilnuj swojego zwierzaka podczas gry. Zabierz zabawkę, jeśli jest uszkodzona, złamana lub rozpadła się, ponieważ może to prowadzić do niepożądanych obrażeń.

▲ Dane produktu
Rozmiar wyglądu: średnica: 3,8 cala wysokości: 5,7 cala
Waga netto: 10,2 uncji

Waga opakowania: uncja
Materiał produktu: ABS + PC + żelazo