Przyjazny dla środowiska ultradźwiękowy morderca przeciwlotniczy Led Insect Killing Lamp, ultradźwiękowy odpychacz powietrza

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa TaiMI
Orzecznictwo CE,ROHS
Numer modelu TM-QW-JD9500
Minimalne zamówienie Do negocjacji
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Pola koloru
Czas dostawy 2 tygodnie
Zasady płatności T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Możliwość Supply 1000000Pcs/miesiąc
Szczegóły Produktu
Materiał produktu ABS Mosquito typet Fotokatalizator Mosqui
Dotyczy obszaru <20 metrów kwadratowych Kolor Biały / Zielony / Czerwony / Pomarańczowy
typu Podłącz grę Rodzaj kontroli szkodników Pestycyd
High Light

ultradźwiękowy odpychacz

,

ultradźwiękowy odstraszacz much

Zostaw wiadomość
opis produktu
Ekologiczna lampa do zabijania owadów z ultradźwiękową lampą przeciw insektom

• Źródło światła Led, 360-stopniowe światło - Emitowanie bez kąta padania.

• Integralnie formowane dolne pudełko do przechowywania martwych komarów: bez rdzy, bez deformacji, lepiej wentylowane, trwalsze.

• Konstrukcja ścieżki anty - Off: Komary tylko Enter To Be A Filled.

• Silnik jest wydajny, oszczędny i cichy: brak hałasu i nieprzyjemnego zapachu, gdy działa, abyś czuł się swobodnie spać.

• Kiedy jest umieszczony na wysokości jednego metra, efekt w obrębie 20 metrów kwadratowych jest najlepszy.

CSB16 Flea free Light wykorzystuje zaawansowaną technologię mikroelektroniczną i jest specjalnie zaprojektowana dla zwierząt domowych. Wytwarza ultradźwięki o częstotliwości 20 ~ 40 KHz, które zabijają otaczające owady. Jest skutecznym i bezpiecznym środkiem owadobójczym, który nie zawiera żadnych chemikaliów ani efektów ubocznych i jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Jednocześnie jest to zaawansowany moskitiera, szeroko stosowany w willach, ogrodach, obszarach mieszkalnych, hotelach, mieszkaniach, szkołach, polach, farmach i innych środowiskach. Na Flea Free Light są dwa biegi, jeden to sprzęt bez pcheł, a drugi to sprzęt do zabijania komarów.

Jak to działa?

Ultradźwięki wykraczają poza zasięg słuchu ludzi, psów i kotów. Generuje on ultradźwięki o częstotliwości 40KHz, a pchły nie lubią dźwięku. Jest to zasięg promieniowania 4 stóp, więc można go używać w klatce dla zwierząt lub gnieździe dla zwierząt. Urządzenie musi być skierowane na ziemię, aby osiągnąć maksymalne pokrycie fali ultradźwiękowej. Przed użyciem lampy pchły, proszę przeczekać zwierzę. Staraj się czesać włosy dziecka co najmniej 5 dni. W rezultacie pełna ochrona może zająć do 6 tygodni.

Funkcje:

Dotyczy psów, kotów i innych zwierząt domowych.

Nie są wymagane żadne chemikalia ani pestycydy.

Zwierzęta powinny być spokojne i wygodne, odpychając pchły, robaki, muchy, komary, karaluchy, pająki, mrówki.

Bezpieczny, nietoksyczny i przyjazny dla zwierząt

Bez zapachu, bez zamieszania i bez bałaganu

Pokrycie: 4 stopy

PRZEŁĄCZNIK:

Off, Light flash, ultradźwiękowy odstraszacz szkodliwych programów, Light long light, moskitier

ODPOWIEDNIE BEZPIECZEŃSTWO

◆ Przed użyciem należy przeczytać podręcznik właściciela.

◆ Ten produkt może stwarzać ryzyko poślizgnięcia lub potknięcia się. Używaj z rozwagą i bezpieczeństwem.

◆ Nie wkładaj rąk do maszyny ani nie baw się nią, gdy działa, w przypadku zadrapania przez wentylator lub inne wypadki.

◆ Nie przenoś ani nie baw się z maszyną podczas pracy w razie wypadku.

◆ Trzymaj urządzenie i wszystkie akcesoria poza zasięgiem małych dzieci. Małe części mogą spowodować udławienie lub poważne obrażenia w przypadku połknięcia.

◆ Wtyczkę należy wyciągnąć przed czyszczeniem pomieszczenia do przechowywania. Nie czyść magazynu z włączonym zasilaniem.

◆ Nie czyść urządzenia za pomocą silnego impregnatu, wody lub wilgotnej szmatki. Używaj suchej i miękkiej ściereczki z dodatkiem nijakich rzeczy do czyszczenia maszyny.

◆ Nie upuszczaj maszyny i nie uderzaj nią mocno.

◆ Unikaj narażania urządzenia na bardzo niskie lub bardzo wysokie temperatury (poniżej 0 ℃ lub powyżej 45 ℃). Temperatury ekstremalne mogą spowodować deformację urządzenia.

◆ Nie używaj tego produktu w pobliżu ognia lub otwartego ognia. Nie dla dzieci.

◆ Nie używaj urządzenia w miejscach, gdzie światło ultrafioletowe lub fluorescencyjne, światło jest silne. Używaj go tam, gdzie dziecko i dzieci nie mogą się dotykać.

◆ W przypadku problemów z jakością produktu należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem. Nie otwieraj ani nie naprawiaj tego bez pozwolenia.

Dane techniczne

◆ 1. Napięcie wejściowe: 5V

◆ 2. Moc znamionowa: 5 W

◆ 3. Waga netto: 400g

◆ 4. Rozmiar opakowania: 176ⅹ176ⅹ205mm

Kiedy jako zapaśnik Mosquito

Jak to działa?

Mosquito zapper to urządzenie wykorzystujące światło, zapach, wiatr i zintegrowaną technologię do zabijania owadów. Jest to najbardziej zaawansowane i przyjazne dla środowiska produkty na świecie. Po latach badań prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów od komarów, komary w zależności od dwutlenku węgla emitowanego przez ludzki oddech, aby znaleźć ludzi, kiedy rozpoznają gazowy dwutlenek węgla, lecą natychmiast w kierunku. Komary mają również fototaksję i niską odporność na wiatr, ale przyciąga je światło UV. Kiedy komar Raz wsysany do okna wychwytywania, zdecydowanie trudno jest uciec z silnego wiru utworzonego przez wentylator, zostaną one wciągnięte do wentylatora na dnie pułapki, dopóki nie wyschnie i nie zginie. Długość fali 360-380 nm, nieszkodliwa do ludzkiego ciała; śladowe ilości dwutlenku węgla i wody z fotokatalizy, równoważne ludzkiemu oddechowi bez żadnych toksycznych składników chemicznych; Reakcja fotokatalityczna może również oczyścić powietrze, skutecznie zabijając wszystkie bakterie w powietrzu, absorbując różne toksyczne i szkodliwe gazy. Ma to ten sam efekt zabijania u much i moli. Ogólna wydajność jest lepsza od innych produktów przeciw komarom. Jego największą cechą jest to, że: Możesz nadal zabijać komary w tej samej przestrzeni, aby skutecznie przerwać cykl hodowlany populacji komarów na dużym obszarze i wokół niego, aby zabić hordy efektu komarobójczego.

Funkcje:

1. Wykorzystanie pułapek świetlnych UV, pułapki oddechowej, pułapki powietrznej i innych zintegrowanych technologii poprawia tryb i efekt pułapki.

2. Fotokatalityczne pułapki na komary wykorzystujące wiry wentylatora utworzone w taki sposób, że komary umierają z suszenia odwodnionego, brak porażenia prądem w pułapkach na komary, brak "klap" szumu, brak wysokiego napięcia, aby przynieść niespodzianki, dzięki czemu jest on bardziej bezpieczny i niezawodny.

3. Uwięzione żywe komary mogą emitować sygnał chemiczny znany również jako informacja seksualna, aby przyciągnąć płeć przeciwną do zbliżenia, dzięki czemu urządzenie może ciągle łapać i zabijać komary.

4. Ponieważ może on przechwytywać ciągłe komary wokół, tak aby mógł skutecznie przerwać cykl lęgowy komarów krąży wokół przestrzeni, aby zabić chmary komarów.

5. Stosując importowany fotokatalizator, katalizowana światłem reakcja może symulować wilgotny oddech z ludzkiego oddechu, aby zachęcić komary, a także może oczyścić powietrze poprzez zabijanie rodzajów bakterii w powietrzu i pochłanianie niebezpiecznego gazu.

6. Zamknięty schowek na komary może uniknąć wtórnego zanieczyszczenia odpryskami komarów.

7. Urządzenie ma hojny wygląd, małe i eleganckie, miękkie światło, nie wpływa na sen, a także może jednocześnie być małe nocne światło.

Korzystanie z metod

1. Podłącz do terminala źródła zasilania, aby użyć. Odłącz zasilanie elektryczne i wyciągnij wtyczkę, gdy nie potrzebujesz żadnej pracy.

2. Umieść urządzenie pułapki na moskitie na wysokości jednego metra stołu i działa lepiej, gdy nikogo nie ma.

3. Wyciągnij wtyczkę, zanim usuniesz pomieszczenie z komarami. Następnie usuń pomieszczenie do przechowywania i wyczyść pozostałości. Na koniec obróć i dokręć magazyn do urządzenia.

4. Kiedy urządzenie będzie używane w domu, człowiek może wyjść na chwilę z czasem zabijania komarów na kilka godzin przed snem. Jeśli w domu jest wiele mebli, czas ukrywania się komarów jest inny, więc potrzeba więcej czasu na zabicie komarów.

5. Kiedy urządzenie jest używane w biurze, lokalizacji firmy lub pracy w terenie, może być uruchomione o zmierzchu. Zamykając inne światła i używając urządzenia przez całą noc, komary są niemal uwięzione i zabite.

6. Nie wyciągaj wtyczki natychmiast po złapaniu komarów. Pozostań wentylatorem roboczym do momentu, w którym komary będą martwe po wyschnięciu na powietrzu.